No.118 Duhui Yolu, Minhang Bölgesi, Şangay, 201109 Çin
Ana sayfa

Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Fabrika turu

iyi kalite Otomatik Kıyma Makinesi satış için
iyi kalite Otomatik Kıyma Makinesi satış için
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
Welding
CNC Machining
CNC Machining Center
Electric welding

Welding

CNC Machining

CNC Machining Center

Electric welding

1 2 3
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd
Testing Center
Testing Lab
Function Testing

Testing Center

Testing Lab

Function Testing

 • Üretim hattı
  Intradin Şangay, Huzhou ve Qingdao'da üretim üslerine sahiptir. Tesisler çeşitli işleme biçimleriyle çeşitli mekanik işleme kategorileri işletir, otomasyon ve yalın üretim kabiliyetlerini kullanarak, makine finisajının derinlemesine üretilmesine öncelik verilerek farklı üretim gereksinimlerini karşılayabilirler.

  Intradin yönetim sistemi, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını geçti; OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi.

  Intradin'in 3 fabrikasının tümü yalın üretim uygulamalarını takip ediyor. Intradin'in profesyonel yalın iyileştirme ekibi, tek parça akışlı üretimin yalın geliştirilmesine ve iş makinelerinin otomatik makinelerle değiştirilmesine odaklanan, her bir üretim bağlantısı için sürekli iyileştirme çalışmaları yürütmektedir.

  Intradin'in üretim kapasitesi, müşterilerinin mallarını zamanında, istedikleri kalite, maliyet ve güvenlik seviyelerinde alabilmelerini sağlar.

 • OEM / ODM
 • Ar-Ge
  Intradin Araştırma ve Geliştirme Merkezi, şirketin stratejik gelişiminin bir afişi ve Intradin'in iş profesyonelliğini geliştirmek için önemli bir temeldir.

  Intradin Araştırma ve Geliştirme Merkezi profesyonel tasarım ve yenilik için bir platform oluşturur. “Araştırma - geliştirme - tasarım - teknoloji - deney” in entegre çalışma sürecine dayanan Merkez, kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği sistemlerinin gereklerini yerine getirmek için yeni ürünler geliştiriyor, araştırıyor ve test ediyor.

  Intradin Araştırma ve Geliştirme Merkezi'nin kalıp üretim yetenekleri Intradin'in yeni ürün geliştirmenin kalite güvencesi için ölçülebilir veriler sağlaması ve gerçek ürünleri zamanında üretmesi için hızlı örnekler oluşturmasını kolaylaştırır.

  Aynı zamanda, dış profesyonel tasarım ekiplerinden yararlanan Intradin Araştırma ve Geliştirme Merkezi, ürünler, değişen teknolojiler ve pazar talepleriyle ilgili yönlü ve prospektif çalışmalar yürütmektedir. Intradin'in ürün geliştirme ve geliştirme seviyesi, pazar fırsatlarını yakalamak için yeni ürün lansmanlarının döngüsünü kısaltır ve Intradin'in ürün Ar-Ge'nin entegre çözümleri için satış sonrası servis ve teknik destek sağlamasına olanak tanır.

  Fikri mülkiyet haklarının korunmasına büyük önem veren, şu anda Araştırma ve Geliştirme Merkezi, yüzlerce yerli ve yabancı patent için toplam başvuruda bulunmuştur.

İletişim bilgileri
Intradin(Shanghai)Machinery Co Ltd

İlgili kişi: Ms. Winnie Hu

Tel: 86-21-64908190

Faks: 86-21-64856185

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Teklif isteği

E-Mail | Site haritası

Privacy Policy Çin iyi Kalite Elektrikli Kıyma Makinesi Tedarikçi. Copyright © 2017 - 2020 electricmeat-grinder.com. All Rights Reserved. Developed by ECER